Początki firmy to rok 1988, kiedy to pod nazwiskiem Tumiłowicz podjęliśmy pierwsze kroki w krajowym transporcie drogowym.

Wraz z upływem czasu i uwarunkowań zewnętrznych zmienialiśmy się i zmieniali się nasi partnerzy. Woziliśmy dla firmy MMI Olsztyn i firmy Schieder, Helvetia, Favorit, Paged. Przez kilka lat reprezentowaliśmy firmę Kuhne & Nagel na teren woj. warmińsko-mazurskiego.

Obecnie specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym mebli tapicerowanych. Od 2003 z powodzeniem współpracujemy z firmą Nova Via i Castello z Bornheim oraz jej oddziałami w Bartoszycach, Górowie Iławeckim, Rogajnach, Środzie Wielkopolskiej. 

Rozwijamy z powodzeniem współpracę z firmą meblarską SVHH Produkts BV z Holandii i PB Logistics GmbH z Niemiec. Wraz z rozwojem zaczęliśmy w większym stopniu zatrudniać firmy transportowe z terenu Polski, Litwy i Niemiec. Doświadczenie oraz rodzaj taboru dają nam możliwości transportu ładunków o sporym zróżnicowaniu i sposobie załadunku.  

Dzięki specjalizacji i długoletniemu doświadczeniu znamy specyfikę transportu mebli tapicerowanych, co wpływa na wysoką jakość obsługi naszych klientów.  

Copyright 2011 MOTO-MAN Tumiłowicz - Transport i spedycja - O nas. All Rights Reserved.
Joomla theme by hostgator coupons